AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE, Menderes

AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE,

Bütünlük kriterlerini (E) karşılayan sertleştirilmiş cam. Bütünlük ve Düşük Isı Radyasyonu kriterlerini (EW) karşılayan sertleştirilmiş kaplamalı cam. Yangın durumunda PYROPANE in Menderes termal şoka direnecek ve şeffaf kalacaktır.,Bütünlük ve Düşük Radyasyon kriterlerini (EW) veya Bütünlük ve Yalıtım kriterlerini (EI) karşılayan şeffaf şişen ara katmanlarla bir araya getirilmiş lamine camlar. Yangın durumunda, ara katmanlar genişleyecek ve kendilerini sert, opak ve ısı emici bir yangın kalkanına dönüştürecektir.
Güvenlik
  • Yangına Dayanım sınıfları E30, E60, EW 30 tr EW 60, EWef 120 tr EIef 45, EI 15, EI 30, EI45, EI 60, EI 90, EI 120
  • Standart Simetrik Yangına Dayanıklılık
  • EN 12600'e (3B3, 2B2) uygun koruyucu cam Çift camlı (ürün tipine göre 1B1) lamine veya temperli cam ile kombine edilebilir

Tasarım seçenekleri
  • Tek camlı iç cam, UV'li tek cam olarak mevcuttur filtreli (EC tipi) ve diğer herhangi bir AGC cam ürünüyle kombinasyon halinde çift cam olarak
  • Tek veya çift camlı AGC'nin dekoratif, hırsız ve mermi çeşitleriyle katmanlı ve ikiye katlanabilir
  • Clear Vision (ekstra şeffaf cam) seçeneği mevcuttur
,Pyrobel Vision Line, 4 ila 5 mm Yangına Dirençli silikon bağlantıyla ayrılmış birden fazla Pyrobel yangına dayanıklı cam panel kullanır; size net, engelsiz görüşler ve yangından korunmada en üst seviyeyi sunar. Ara çerçevenin bulunmaması sayesinde Pyrobel Vision Line şeffaf duvarı, sürekli görüş ve tavizsiz güzellik sunar. Pyrobel Vision Line, çelik, alüminyum ve ahşap çerçevelerde 30, 60 ve 120 dakika boyunca bütünlük ve yalıtım (EI - EN 13501-2'ye uygun yalıtım) açısından test edilmiştir.,

AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE, Menderes Yangına dayanıklı cam,yangın koruma camı,anti yangın camı,yanmaz cam.İletişim…


Yangına dayanıklı cam çözümleri söz konusu olduğunda, birçok başarılı proje, ileri teknoloji ve yenilikçi malzemelerin güvenliği ve estetiği aynı anda nasıl geliştirebileceğinin parlak örnekleri olarak öne çıkıyor, Menderes.
1. AGC – Proje: "Yangına Dayanıklı Cam Kule"
Yangına dayanıklı camın lider üreticisi olan AGC, bir şehrin kalbinde son teknoloji ürünü Yangına Dayanıklı Cam Kule inşası için uzmanlığını sundu. Kalabalık şehir. Bu proje, AGC'nin en son teknolojiyi şık tasarımla birleştirerek zarafetten ödün vermeden maksimum güvenlik sağlama yeteneğini sergiledi.
2. VETROTECH - Proje: "Okul Güvenliğinin Yükseltilmesi"
VETROTECH, bina genelindeki stratejik alanlara yangına dayanıklı camlar yerleştirerek yerel bir okulda güvenlik önlemlerini geliştirmeyi amaçlayan bir proje üzerinde işbirliği yaptı. VETROTECH'in gelişmiş yangına dayanıklı cam çözümlerinin kullanımı, modern ve davetkar bir öğrenme ortamı yaratırken genel güvenlik standartlarını da önemli ölçüde iyileştirdi.
3. Saint-Gobain - Proje: "Ticari Kompleksin Yenilenmesi"
Saint-Gobain, endüstriyi sadece karşılayan değil aynı zamanda aşan, birinci sınıf yangına dayanıklı cam çözümleri sunarak yoğun bir ticari kompleksin yenilenmesinde çok önemli bir rol oynadı. standartlar. Saint-Gobain'in yenilikçi ürünlerinin eklenmesi binanın güvenlik özelliklerini geliştirirken, hem yeni kiracıların hem de ziyaretçilerin ilgisini çeken estetik bir görünüm kazandırdı.
PILKINGTON in Menderes gibi şirketlerin yangına dayanıklı camlarını kullanmanın avantajları arasında aleve, dumana ve ısıya karşı üstün koruma yer alır. Yangın sırasında cam aktarımı, daha iyi görünürlük için iyileştirilmiş ışık iletimi, daha fazla konfor için ses yalıtım özellikleri ve çeşitli mimari tasarımlara sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde özelleştirilebilir seçenekler.
Bu başarılı projeler, AGC, VETROTECH gibi yangına dayanıklı cam alanında endüstri liderleriyle nasıl ortaklık kurulduğunu gösteriyor. , Saint-Gobain ve PILKINGTON in Menderes , yüksek yapılardan eğitim kurumlarına ve ticari komplekslere kadar çeşitli ortamlarda hem güvenlik standartlarını hem de görsel çekiciliği yükseltebilir.

FIRE-RATED GLASS Bihār
FIRE-RATED GLASS Kymenlaakso
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СТЕКЛО Ченстохова
VERRE COUPE-FEU Ouidah
FIRE-RATED GLASS Surigao del Sur
VIDRO À PROVA DE FOGO Mossoró
VIDRO À PROVA DE FOGO Sorocaba
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Pasto
FIRE-RATED GLASS Mahārāshtra
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СТЕКЛО Шумен