کارشناس

شیشه آتش نشانی

بیشتر بدانید

چرا ما را انتخاب کنید

همیشه به یاد داشته باشید که ما بهترین شیشه های درجه بندی آتش را به شما عرضه می کنیم

به‌عنوان یک تولیدکننده معتبر شیشه‌های آتش‌سوزی، همه محصولاتی که ارائه می‌کنیم مطابق با استانداردهای BS (EN) هستند. ترکیب شیشه های درجه بندی آتش با کیفیت بالا نه تنها محافظت از ساکنان را تضمین می کند بلکه به پروژه های معماری نیز پیچیدگی می بخشد.

با ما تماس بگیرید

طراحی حرفه ای

به عنوان یک تولید کننده با تجربه سیستم های یکپارچه مقاومت در برابر آتش غیرفعال، ما به شما خدمات کامل و مشاوره سفارشی برای توسعه راه حل های زیبایی اتاق با شیشه های مقاوم در برابر آتش ارائه می دهیم.

کیفیت قابل اعتماد

با گواهی ISO9001، کارخانه ما تست استاندارد BS (EN) را گذراند که تضمین می کند محصولات با کیفیت بالا در طولانی مدت استاندارد بالایی را حفظ می کنند.

عمده فروشی کارخانه

طیف گسترده‌ای از عناصر ضد حریق از شیشه‌های دارای درجه حریق گرفته تا سیستم‌هایی مانند درها، پنجره‌ها و پارتیشن‌ها را به شما ارائه می‌دهد تا راه‌حلی متناسب با کدها و استانداردهای محلی شما طراحی کند.
E Class، EI Class و EW Class موجود هستند.

مزیت قیمت

پرسنل محلی و بهترین مواد با هزینه مناسب ما را قادر می سازد تا محصولات با کیفیت برتر را با قیمت رقابتی در سراسر جهان ارائه دهیم.

SINGLE LAYER FIRE-RATED GLASS

شیشه نسوز تک لایه

شیشه نسوز تک لایه، شیشه مقاوم در برابر آتش یکپارچه، جزء مهمی در تضمین ایمنی و امنیت ساختمان ها است. توانایی آن در مهار آتش و دود با حفظ دید، یک لایه حفاظتی اضافی در مواقع اضطراری اضافه می کند.
شیشه های درجه بندی آتش تک لایه با ارائه یک سد قابل اعتماد در برابر گسترش شعله و دود، آرامش خاطر را فراهم می کند. در صورت آتش سوزی، این شیشه می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر کمک کند و زمان ارزشمندی برای تخلیه بخرد.
شیشه‌های تک لایه مقاوم در برابر آتش اثری از مقاومت در برابر آتش و عایق حرارتی ندارند، بنابراین فقط با کلاس C مطابقت دارد و شیشه درجه‌بندی آتش کلاس E است.

بیشتر بدانید

شیشه دولایه نسوز

شیشه دولایه درجه بندی آتش ایمنی و محافظت بی نظیری را در محیط های پرخطر ارائه می دهد. دولایه مقاوم در برابر آتش هم یکپارچگی و هم عایق در برابر انتقال حرارت را فراهم می کند. این شامل چندین لایه شیشه ای است که توسط لایه های میانی مقاوم در برابر آتش از هم جدا شده اند.
شیشه دولایه دارای درجه آتش سوزی در ساختمان ها، معماران و طراحان می توانند از انطباق با مقررات ایمنی سختگیرانه اطمینان حاصل کنند و در عین حال جذابیت زیبایی شناختی کلی ساختار را افزایش دهند. این فناوری پیشرفته شیشه نه تنها گسترش شعله را کاهش می دهد، بلکه به حفظ یکپارچگی ساختاری و عایق کاری در مواقع اضطراری آتش سوزی کمک می کند.
با طراحی نوآورانه و عملکرد عالی، شیشه دولایه دارای درجه حریق انقلابی در رویکرد ما به ایمنی ساختمان ایجاد کرده است. . توانایی آن در تحمل دمای شدید و جلوگیری از عبور دود و شعله، آن را به یک ویژگی ضروری در پروژه‌های ساختمانی مدرن تبدیل می‌کند.
شیشه دولایه درجه‌بندی آتش به‌عنوان یک جزء حیاتی در ایجاد فضاهای ایمن و انعطاف‌پذیر برای زندگی افراد برجسته است. کار کنید، و ایمن باشید.

بیشتر بدانید
DOUBLE LAYER FIRE-RATED GLASS
FIREPROOF GLAZING WINDOWS AND DOORS

شیشه و درب نسوز

به عنوان سازه های آزمایش شده، پنجره ها و درهای مقاوم در برابر آتش مقاومت در برابر آتش را برای 30 تا 180 دقیقه یکپارچگی و عایق ارائه می دهند.
درب‌ها و پنجره‌های دارای درجه حریق طراحی و آزمایش شده‌اند تا با استانداردهای دقیق مطابقت داشته باشند و در هنگام وقوع آتش‌سوزی عملکرد قابل اعتمادی را ارائه می‌دهند. این اجزا با توانایی خود در جلوگیری از دمای بالا و شعله های آتش، به عنوان موانعی عمل می کنند که به مهار آتش در یک منطقه خاص کمک می کنند.
پنجره ها و درهای دارای درجه آتش سوزی دارایی های ضروری هستند که به طور قابل توجهی به برنامه ریزی کلی ایمنی آتش نشانی کمک می کنند. با ترکیب این عناصر در طراحی ساختمان و شیوه‌های ساخت، می‌توانیم محیط‌هایی ایجاد کنیم که هم عملکرد و هم امنیت را در اولویت قرار می‌دهند و آینده امن‌تری را برای همه تضمین می‌کنند.

بیشتر بدانید

دیوار پارتیشن شیشه ای نسوز

وقتی نوبت به ایمنی آتش‌سوزی می‌رسد، همه جزئیات مهم هستند. پارتیشن های دارای درجه آتش به طور خاص برای مقاومت در برابر گسترش آتش از یک منطقه به منطقه دیگر طراحی و ساخته شده اند. پخش کردن بخش‌های مختلف ساختمان و کمک به جلوگیری از پیشرفت سریع شعله‌ها.
چه در ساختمان‌های تجاری، چه در تأسیسات صنعتی، چه در اماکن مسکونی، دیوارهای جداکننده درجه‌بندی حریق یک عنصر غیرقابل مذاکره در هر استراتژی جامع حفاظت از آتش است. توانایی آنها در مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و جلوگیری از گسترش شعله، آنها را به دارایی های ضروری در حفاظت از اموال و افراد تبدیل می کند.

بیشتر بدانید
FIRE-RATED GLASS PARTITION WALL