AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE, Tuzla

AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE,

Bütünlük kriterlerini (E) karşılayan sertleştirilmiş cam. Bütünlük ve Düşük Isı Radyasyonu kriterlerini (EW) karşılayan sertleştirilmiş kaplamalı cam. Yangın durumunda PYROPANE in Tuzla termal şoka direnecek ve şeffaf kalacaktır.,Bütünlük ve Düşük Radyasyon kriterlerini (EW) veya Bütünlük ve Yalıtım kriterlerini (EI) karşılayan şeffaf şişen ara katmanlarla bir araya getirilmiş lamine camlar. Yangın durumunda, ara katmanlar genişleyecek ve kendilerini sert, opak ve ısı emici bir yangın kalkanına dönüştürecektir.
Güvenlik
  • Yangına Dayanım sınıfları E30, E60, EW 30 tr EW 60, EWef 120 tr EIef 45, EI 15, EI 30, EI45, EI 60, EI 90, EI 120
  • Standart Simetrik Yangına Dayanıklılık
  • EN 12600'e (3B3, 2B2) uygun koruyucu cam Çift camlı (ürün tipine göre 1B1) lamine veya temperli cam ile kombine edilebilir

Tasarım seçenekleri
  • Tek camlı iç cam, UV'li tek cam olarak mevcuttur filtreli (EC tipi) ve diğer herhangi bir AGC cam ürünüyle kombinasyon halinde çift cam olarak
  • Tek veya çift camlı AGC'nin dekoratif, hırsız ve mermi çeşitleriyle katmanlı ve ikiye katlanabilir
  • Clear Vision (ekstra şeffaf cam) seçeneği mevcuttur
,Pyrobel Vision Line, 4 ila 5 mm Yangına Dirençli silikon bağlantıyla ayrılmış birden fazla Pyrobel yangına dayanıklı cam panel kullanır; size net, engelsiz görüşler ve yangından korunmada en üst seviyeyi sunar. Ara çerçevenin bulunmaması sayesinde Pyrobel Vision Line şeffaf duvarı, sürekli görüş ve tavizsiz güzellik sunar. Pyrobel Vision Line, çelik, alüminyum ve ahşap çerçevelerde 30, 60 ve 120 dakika boyunca bütünlük ve yalıtım (EI - EN 13501-2'ye uygun yalıtım) açısından test edilmiştir.,

AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE, Tuzla Yangına dayanıklı cam,yangın koruma camı,anti yangın camı,yanmaz cam.İletişim…


Yangına dayanıklı cam, güvenliği ve yangın yönetmeliklerine uygunluğu sağlamak için bina tasarımında çok önemli bir unsurdur. En iyi üreticilerin yangına dayanıklı camlarının kullanımını vurgulayan üç başarılı proje şunları içerir:
1. AGC'nin Projesi X: Bu projede, yoğun bir kentsel alandaki ticari bir ofis binası için çarpıcı bir yangına dayanıklı cephe oluşturmak amacıyla AGC'nin yangına dayanıklı camı kullanıldı. Cam sadece estetik açıdan hoş bir tasarım sağlamakla kalmadı, aynı zamanda yüksek binalara yönelik sıkı güvenlik gereksinimlerini de karşıladı, Tuzla.
2. Vetrotech'in Y Projesi: Vetrotech'in yangına dayanıklı camı, son teknolojiye sahip bir hastane tesisinin inşasında önemli bir rol oynadı. Vetrotech camının ileri teknolojisi, duman ve alevlere karşı olağanüstü koruma sağlayarak acil bir yangın durumunda hastaların ve personelin güvenliğini garanti altına aldı.
3. Saint-Gobain Pilkington'ın Z Projesi: Saint-Gobain Pilkington, modern mimarisi ve tasarımıyla bilinen lüks bir otel projesi için yenilikçi, yangına dayanıklı cam tedarik etti. Saint-Gobain Pilkington camlarının yüksek performans özellikleri, yalnızca otelin görsel çekiciliğini arttırmakla kalmadı, aynı zamanda üstün yangın koruması da sağladı.
AGC, Vetrotech, Saint-Gobain gibi önde gelen üreticilerin yangına dayanıklı camlarını kullanmanın avantajları, Pilkington ve Pilkington şunları içerir:
- Bir yangın olayı sırasında alevlerin ve dumanın yayılmasını önleyen gelişmiş güvenlik özellikleri.
- Yangın güvenliğiyle ilgili katı bina düzenlemeleri ve yönetmeliklerine uygunluk.
- Mimarlara ve mimarlara izin veren estetik çok yönlülük. tasarımcıların güvenlikten ödün vermeden şık cam elemanları kullanmasını sağlar.
- Dayanıklılık ve uzun ömür, olası yangın tehlikelerine karşı uzun süreli koruma sağlar.
Saygın üreticilerin en kaliteli yangına dayanıklı cam ürünlerini mimari projelere entegre ederek, inşaatçılar tasarımlarında hem güvenlik uyumluluğunu hem de görsel çekiciliği sağlayabilirler.

FIRE-RATED GLASS Andhra Pradesh
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СТЕКЛО Добрич
VIDRO À PROVA DE FOGO Paulínia
VIDRO À PROVA DE FOGO Anápolis
FIRE-RATED GLASS South Dublin
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Madera
YANGINA DAYANIKLI CAM Aydın
زجاج مقاوم للحريق البليده
VIDRO À PROVA DE FOGO Arapongas
FIRE-RATED GLASS Sheffield