کمالشهر


شیشه نسوز، یک جزء حیاتی برای ایمنی ساختمان، با فناوری پیشرفته و طراحی های نوآورانه خود، صنعت ساخت و ساز را متحول کرده است. بیایید به بررسی سه پروژه قابل توجه بپردازیم که قابلیت‌های استثنایی شیشه‌های درجه‌بندی آتش را از رهبران صنعت AGC، Saint-Gobain، PILKINGTON، و VETROTECH به نمایش می‌گذارند, کمالشهر.
1. پروژه: AGC - بازسازی خانه برج بریج
شیشه درجه بندی شده AGC نقش اساسی در بازسازی خانه برج پل در لندن ایفا کرد. این پروژه مستلزم ترکیبی یکپارچه از زیبایی شناسی و ایمنی بود، که راه حل های شیشه ای نوآورانه AGC بدون زحمت ارائه می شد. شیشه های درجه بندی آتش نه تنها مطابقت با مقررات ایمنی سختگیرانه را تضمین می کند، بلکه جذابیت بصری کلی ساختمان را نیز افزایش می دهد.
2. پروژه: Saint-Gobain - One Central Park Residences
شیشه درجه بندی شده سنت گوبین در ساخت وان سنترال پارک Residences در سیدنی نقش اساسی داشت. این پروژه نمادین برای محافظت از ساکنان بدون آسیب رساندن به نماهای پانوراما یا نفوذ نور طبیعی، به شیشه های مقاوم در برابر آتش با کارایی بالا نیاز داشت. راه حل های شیشه ای درجه بندی آتش سوزی پیشرفته Saint-Gobain با حفظ ظرافت معماری، محافظت بهینه در برابر خطرات آتش سوزی را ارائه می دهند.
3. پروژه: PILKINGTON - توسعه مرکز خرید دبی مارینا
تخصص پیلکینگتون در زمینه شیشه های درجه بندی آتش در گسترش مرکز خرید دبی مارینا، که در آن ایمنی و سبک ملاحظات اساسی بود، نمونه بود. این پروژه از طیف برتر محصولات شیشه‌ای مقاوم در برابر آتش PILKINGTON بهره می‌برد که به طور مؤثری آتش‌سوزی را مهار می‌کرد و در عین حال چشم‌اندازی بدون مانع و بهره‌وری انرژی را فراهم می‌کرد.
4. پروژه: VETROTECH - مرکز نوآوری پارک علمی سنگاپور
VETROTECH با نصب خود در مرکز نوآوری پارک علمی سنگاپور، مهارت خود را در ایجاد محیطی امن اما از نظر بصری جذاب به نمایش گذاشت. راه حل های پیشرفته شیشه ای دارای درجه آتش سوزی از VETROTECH به ایجاد یک محیط الهام بخش در محل کار کمک کردند که هم ایمنی سرنشینان و هم پیچیدگی معماری را در اولویت قرار داد.
مزایای شیشه های درجه بندی آتش:
- تضمین کننده انطباق با قوانین و مقررات سختگیرانه ساختمانی
- افزایش خواص عایق حرارتی را ارائه می دهد
- از سرنشینان در هنگام اضطرار آتش سوزی بدون به خطر انداختن زیبایی شناسی محافظت می کند
- اجازه نفوذ نور طبیعی را برای شیوه های طراحی پایدار می دهد
این پروژه های موفق بر نقش محوری سازندگان برتر مانند AGC، Saint- تاکید می کنند. Gobain، PILKINGTON، و VETROTECH در پیشرفت استفاده از راه حل های نوآورانه شیشه ای درجه بندی آتش برای پروژه های ساختمانی مدرن در سطح جهان بازی می کنند.

FIRE-RATED GLASS West Sussex
VERRE COUPE-FEU Langley
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Livonia
KACA KEBAKARAN Dumai
TŰZVESZÉLYES ÜVEG Szombathely
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Costa Mesa
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Ciudad del Este
زجاج مقاوم للحريق سمائل
FIRE-RATED GLASS Gujarāt
VIDRO À PROVA DE FOGO Valinhos