میبد


شیشه های دارای درجه آتش یک عنصر حیاتی در معماری مدرن است که ایمنی را با زیبایی شناسی یکپارچه ترکیب می کند. بیایید سه پروژه موفق را بررسی کنیم که استفاده نوآورانه از شیشه های درجه آتش توسط رهبران صنعت AGC، Saint-Gobain، PILKINGTON in میبد ، و VETROTECH را به نمایش می گذارد, میبد.
1. پروژه: AGC - Louvre Abu Dhabi
شیشه درجه بندی آتش AGC نقشی اساسی در پروژه نمادین لوور ابوظبی ایفا کرد. این شیشه نه تنها الزامات ایمنی آتش سوزی دقیق را برآورده می کند، بلکه زیبایی معماری موزه را نیز افزایش می دهد. به لطف فناوری پیشرفته AGC، بازدیدکنندگان می‌توانند مجموعه‌های هنری نفس‌گیر را تحسین کنند و در عین حال از ایمنی آن‌ها اطمینان داشته باشند.
2. پروژه: Saint-Gobain - The Shard، لندن
راه‌حل‌های شیشه‌ای درجه‌بندی شده سنت‌گوبین در ساخت شارد در لندن، بلندترین ساختمان اروپا، جدایی‌ناپذیر بودند. شیشه با کارایی بالا نه تنها محافظت در برابر آتش را فراهم می کند، بلکه به بهره وری انرژی و عایق صدا نیز کمک می کند. این پروژه نشان می‌دهد که چگونه شیشه‌های دارای درجه آتش می‌توانند فرم و عملکرد را در طراحی معماری ارتقا دهند.
3. پروژه: PILKINGTON in میبد & VETROTECH - برج خلیفه، دبی
همکاری بین PILKINGTON in میبد و VETROTECH منجر به گنجاندن سیستم‌های شیشه‌ای درجه‌بندی آتش در آسمان‌خراش نمادین برج خلیفه در دبی شد. این پروژه استحکام و دوام بی‌نظیر محصولات آن‌ها را نشان می‌دهد و در عین حال از قابلیت‌های برتر مقاومت در برابر آتش در ارتفاعات فوق‌العاده اطمینان می‌دهد.
مزایای استفاده از شیشه‌های درجه‌بندی آتش از این رهبران صنعت بسیار زیاد است. ویژگی‌های ایمنی پیشرفته، انطباق با قوانین سخت‌گیرانه ساختمان را بدون لطمه زدن به زیبایی‌شناسی طراحی تضمین می‌کند. علاوه بر این، عملکرد حرارتی برتر و ویژگی‌های عایق صوتی به شیوه‌های معماری پایدار کمک می‌کند.
در نتیجه، این پروژه‌های موفق بر نقش ضروری AGC، Saint-Gobain، PILKINGTON in میبد و VETROTECH در پیشبرد مرزهای نوآوری از طریق آتش استثنایی خود تأکید می‌کنند. محلول های شیشه ای درجه بندی شده مشارکت آنها با اولویت دادن به ایمنی بدون قربانی کردن سبک یا عملکرد، به شکل دادن به معماری مدرن ادامه می‌دهد.

VERRE COUPE-FEU Ambovombe
KACA KEBAKARAN Pangkalpinang
VETRO TAGLIAFUOCO Bari
FEUERBESTÄNDIGES GLAS Brügge
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СТЕКЛО Камышин
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Monroe
FIRE-RATED GLASS Negros Occidental
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СТЕКЛО Туркестана
VERRE COUPE-FEU Sint_Niklaas
 گنبد کاووس