AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE, Fethiye

AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE,

Bütünlük kriterlerini (E) karşılayan sertleştirilmiş cam. Bütünlük ve Düşük Isı Radyasyonu kriterlerini (EW) karşılayan sertleştirilmiş kaplamalı cam. Yangın durumunda PYROPANE in Fethiye termal şoka direnecek ve şeffaf kalacaktır.,Bütünlük ve Düşük Radyasyon kriterlerini (EW) veya Bütünlük ve Yalıtım kriterlerini (EI) karşılayan şeffaf şişen ara katmanlarla bir araya getirilmiş lamine camlar. Yangın durumunda, ara katmanlar genişleyecek ve kendilerini sert, opak ve ısı emici bir yangın kalkanına dönüştürecektir.
Güvenlik
  • Yangına Dayanım sınıfları E30, E60, EW 30 tr EW 60, EWef 120 tr EIef 45, EI 15, EI 30, EI45, EI 60, EI 90, EI 120
  • Standart Simetrik Yangına Dayanıklılık
  • EN 12600'e (3B3, 2B2) uygun koruyucu cam Çift camlı (ürün tipine göre 1B1) lamine veya temperli cam ile kombine edilebilir

Tasarım seçenekleri
  • Tek camlı iç cam, UV'li tek cam olarak mevcuttur filtreli (EC tipi) ve diğer herhangi bir AGC cam ürünüyle kombinasyon halinde çift cam olarak
  • Tek veya çift camlı AGC'nin dekoratif, hırsız ve mermi çeşitleriyle katmanlı ve ikiye katlanabilir
  • Clear Vision (ekstra şeffaf cam) seçeneği mevcuttur
,Pyrobel Vision Line, 4 ila 5 mm Yangına Dirençli silikon bağlantıyla ayrılmış birden fazla Pyrobel yangına dayanıklı cam panel kullanır; size net, engelsiz görüşler ve yangından korunmada en üst seviyeyi sunar. Ara çerçevenin bulunmaması sayesinde Pyrobel Vision Line şeffaf duvarı, sürekli görüş ve tavizsiz güzellik sunar. Pyrobel Vision Line, çelik, alüminyum ve ahşap çerçevelerde 30, 60 ve 120 dakika boyunca bütünlük ve yalıtım (EI - EN 13501-2'ye uygun yalıtım) açısından test edilmiştir.,

AGC PYROPANE,AGC PYROBELITE,AGC PYROBEL VISIONLINE, Fethiye Yangına dayanıklı cam,yangın koruma camı,anti yangın camı,yanmaz cam.İletişim…


Yangına dayanıklı cam, bina tasarımında önemli güvenlik ve estetik faydalar sağlayan önemli bir bileşendir. Ünlü üreticiler AGC, VETROTECH, Saint-Gobain ve PILKINGTON'un yer aldığı üç başarılı projeyi inceleyelim, Fethiye.
1. Proje: AGC - The Shard (Londra, Birleşik Krallık)
AGC'nin yangına dayanıklı camı, Londra'nın ikonik gökdeleni The Shard'ın inşasında önemli bir rol oynadı. Yüksek performanslı yangına dayanıklılık özellikleri yalnızca güvenliği artırmakla kalmıyor, aynı zamanda bu simgesel binanın çarpıcı mimari tasarımına da katkıda bulunuyor. AGC'nin yenilikçi teknolojisi, doğal ışık iletiminden ödün vermeden bina sakinlerinin korunmasını sağlar.
2. Proje: VETROTECH - Dubai Frame (Dubai, BAE)
VETROTECH'in yangına dayanıklı cam çözümleri, BAE'deki prestijli Dubai Frame projesi için seçildi. VETROTECH ürünlerinin olağanüstü netliği ve dayanıklılığı, ziyaretçilere Dubai şehir manzarasının panoramik manzarasını sunarken sıkı güvenlik gereksinimlerini de karşıladı. VETROTECH'in yangına dayanıklı camlarının entegrasyonu, modern mimaride güvenlik ve estetiğin mükemmel bir karışımını göstermektedir.
3. Proje: Saint-Gobain - Tek Dünya Ticaret Merkezi (New York City, ABD)
Saint-Gobain, New York City'deki Tek Dünya Ticaret Merkezi'nin inşası için gelişmiş yangına dayanıklı camlarını tedarik etti. Dayanıklılığı ve ısı yalıtım özellikleriyle tanınan Saint-Gobain'in camı, iç mekanların bol miktarda doğal ışıkla aydınlatılmasına izin verirken aynı zamanda bina sakinleri için güvenli bir ortam yaratılmasına da yardımcı oldu. Saint-Gobain'in yangına dayanıklı camının yenilikçi özellikleri, onu dünya çapındaki yüksek profilli projeler için en iyi seçim haline getiriyor.
Bu lider üreticilere ait yangına dayanıklı cam kullanmanın avantajları arasında üstün yangına dayanıklılık özellikleri, gelişmiş güvenlik önlemleri, bina yönetmeliklerine uygunluk yer alıyor. yasalar ve düzenlemeler, optimum ısı yalıtım özellikleri ve modern mimari tasarımlarla kusursuz bir şekilde bütünleşen estetik çekicilik.
Bu başarılı projeler, AGC, VETROTECH, Saint-Gobain ve PILKINGTON'un son teknoloji yangına dayanıklı cam sağlamada nasıl ön saflarda yer aldığını gösteriyor Dünya çapında mimarların, inşaatçıların ve bina sakinlerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılayan çözümler.

KACA KEBAKARAN Kediri
ОГНЕЗАЩИТНОЕ СТЕКЛО Одесса
VIDRO À PROVA DE FOGO Valongo
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Lima
VIDRIO RESISTENTE AL FUEGO Teziutlan
FIRE-RATED GLASS Andhra Pradesh
FIRE-RATED GLASS Uusimaa
VIDRO À PROVA DE FOGO Presidente Prudente
FIRE-RATED GLASS North_Western
زجاج مقاوم للحريق دهوك